Schowaj

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zapoznaj się z Polityką Prywatności

AUTO-VOLL - Części samochodowe
 • Współpraca z pasją - BMW Klub Południe
 • Posted by Administrator on Sun, 7 Apr 2013
 • podziel się
 • Szanowni Państwo

  Firma Auto-Voll S.C. oraz BMW Klub Południe nawiązały współpracę w celu promowania dobrego imienia i wizerunku marki BMW. Łącząca nas pasja i zamiłowanie pozwala nam każdego dnia wspólnie zdobywać nowe doświadczenia i jeszcze większą satysfakcję, którą daje możliwość współtworzenia historii tej wyjątkowej marki.

  Krótka historia

  BMW Klub Południe stworzyła grupa ludzi, których zjednoczyła jedna pasja, marka BMW. Za początek działania i wspólnych spotkań można uznać lipiec 2007 roku, chociaż niektóre osoby od ładnych kilku lat wstecz działały już w innych znanych ogólnopolskich, czy regionalnych Klubach.

  Klub może pochwalić się przyjacielską atmosferą, której można doświadczyć na każdym spotkaniu, zaś one same w większości przypadków zostają jako dokument w formie foto/video. Klub nigdy nie starał się przyciągać ludzi na siłę, jeżeli ktoś czuje się z nami dobrze i odpowiadają mu klubowe standardy - Zapraszamy. W zdecydowanej większości zaproszenia zostaje przyjęte.

  Jako platformę komunikacji klub uznaje forum, na którym odbywają się dyskusje i większość ustaleń (forum Klubowe). Wszystkie sprawy zgłaszane na forum do Administracji i Moderatorów z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkań klubu:
 • tagi: Współpraca z pasją - BMW Klub Południe