Schowaj

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zapoznaj się z Polityką Prywatności

AUTO-VOLL - Części samochodowe
 • Oryginalna promocja
 • Posted by Administrator on Sun, 2 Mar 2014
 • podziel się
 • Firma Auto-Voll ma zaszczyt poinformować, że od teraz mamy ponad 450 tysięcy nowych powodów do radości, a każdy z nich w specjalnie przygotowanej ofercie cenowej. Wielka obniżka cen dotyczy wszystkich oryginalnych podzespołów BMW, a rabaty sięgają nawet 50%.

  Oryginalne nowe części BMW to przede wszystkim precyzja wykonania i funkcjonalność w najdrobniejszych szczegółach, ponieważ oryginalne podzespoły BMW podlegają dokładnie tym samym standardom jakości, które muszą spełniać pojazdy BMW – od projektowania konstrukcji, po wykonanie każdego elementu danego podzespołu.

  Firma BMW przykłada wiele uwagi, aby oferowane przez nią produkty idealnie ze sobą współdziałały, aby zapewnić optymalne osiągi pojazdu oraz maksymalne bezpieczeństwo kierowcy, a także wyjątkową radość z jazdy. Oryginalne części to sportowe właściwości jezdne na najwyższym poziomie, przy zachowaniu maksymalnego komfortu jazdy dla podróżujących samochodem.

  Przystosowane do konkretnych silników, precyzyjnie wykonane i gruntownie przetestowane, odznaczają się przede wszystkim absolutną niezawodnością nawet w ekstremalnych sytuacjach. Podzespoły BMW to pewność wyboru i wybór bezpieczeństwa. Wszystkie podzespoły wykonane są tak, aby spełniać najwyższe standardy jakościowe i tak, aby maksymalnie wydłużyć ich żywotność. Zaufaj jakości i sprawności i zdecyduj się na oryginalne klocki hamulcowe BMW – w każdej sytuacji.
 • tagi: bmw, akcesoria, promocja, oryginały, części, mega, rabat, podzespoły