Schowaj

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zapoznaj się z Polityką Prywatności

AUTO-VOLL - Części samochodowe
 • Współpraca z pasją - BMW Klub Kielce
 • Posted by Administrator on Wed, 10 Jul 2013
 • podziel się
 • Szanowni Państwo

  Firma Auto-Voll S.C. oraz BMW Klub Kielce nawiązały współpracę w celu promowania dobrego imienia i wizerunku marki BMW. Łącząca nas pasja i zamiłowanie pozwala nam każdego dnia wspólnie zdobywać nowe doświadczenia i jeszcze większą satysfakcję, którą daje możliwość współtworzenia historii tej wyjątkowej marki.

  Krótka historia

  BMW Klub Kielce powstał oficjalnie 27 Stycznia 2007 roku. Został on założony przez grupkę fanów bawarskiej marki, co następnie przerodziło się w kilkusetosobową grupę osób zafascynowanych BMW, gdzie można dzielić się swoimi doświadczeniami, przygodami oraz wzajemną pomocą i wsparciem.

  W dobie XXI wieku, gdzie głównym źródłem informacji jest Internet, nie mogło zabraknąć wiadomości o spotkaniach oraz zbieraniu wszystkich w jedną całość co dało zielone światło do powstania strony internetowej z klubowym forum www.bmwklubkielce.pl.

  Na dzień dzisiejszy mamy osiemnastu klubowiczy, którzy stanowią trzon klubu, zajmują się sprawami organizacyjnym i pilnują porządku i dobrego imienia forum ,oraz ponad 1200 zarejestrowanych użytkowników na forum.

  Głównym celem jest walka ze starym wyrytym w psychice ludzi stereotypem kierowców BMW, którymi są dresiarze oraz osoby które na drodze powodują duże zagrożenie. BMW Klub Kielce taki nie jest, My mamy pasje i spełniamy się w niej.

  Klubowicze organizują spotkania dla wszystkich forumowiczów tak abyśmy mogli poznać się, zawiązać nowe przyjaźnie, pokazać i opowiedzieć o swoich autach ich modyfikacjach , a najważniejsze cele takich spotkań to po prostu przyjemne spędzanie wolnego czasu w gronie pasjonatów.

  Jednym ze stałych punktów corocznego kalendarza Klubowego jest organizacja zawodów KJS, Drift oraz wyścigów na ¼ mili w podstaszowskim Grzybowie. Tam zbierają się tłumy by podziwiać umiejętności kierowców BMW, którzy jeżdżą w kontrolowanych poślizgach. Kolejnym stałym punktem w grafiku jest granie wspólnie z WOŚP. Stopniowo gramy coraz głośniej i szerzej. W tym roku udało się wylicytować BMW e30 przygotowane przez Klub za kwotę 7800 zł oraz kilka innych gadżetów.

  Wszelkie informacje o działaniu klubu i forum można uzyskać na spotkaniach oraz na bmwklubkielce.pl facebook.pl/BMWKLUBKIELCE, zachęcamy do odwiedzin, rejestracji i przybywania na spoty i imprezy.
 • tagi: Współpraca z pasją - BMW Klub Kielce