Schowaj

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zapoznaj się z Polityką Prywatności

AUTO-VOLL - Części samochodowe
 • Majówka 2013 z BMW M-Power Club Toruń
 • Posted by Administrator on Wed, 22 May 2013
 • podziel się
 • W dniu 04.05.2013 odbyła się kolejna impreza z serii "Majówka z BMW" w Toruniu organizowana przez tamtejszy BMW M-Power Club. Już drugi rok aktywnie wspieramy BMW M-Power Club Toruń i tak samo jak w ostatnio mieliśmy przyjemność fundowania nagród w konkursie na youngtimera zlot !!.


  W tym roku wygrało bardzo wyjątkowe BMW E6 - 1600 - WN 93X, wyprodukowane w 1972 roku, należące do Pana Artura Tyjewskiego z Ciechanowa, któremu serdecznie gratulujemy wspaniałego auta.


  BMW M Power Club powstał w 1997 roku w Toruniu. Jest stowarzyszeniem zarejestrowanym w Sądzie Wojewódzkim w Toruniu, jako pierwszy oficjalny klub BMW w Polsce. Założycielem klubu jest Piotr Janusz i Przemysław Stanikowski, którzy na pierwszym oficjalnym spotkaniu objęli funkcje Prezesa i Vice Prezesa. W pierwszym roku działalności klub liczył dwudziestu członków posiadających samochody z biało-niebieskim śmigłem w emblemacie. Pierwsze spotkanie klubu odbyło się 26 czerwca 1998 roku przed aulą Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na które przybyło około 20 aut. Spotkanie to wpłynęło na decyzję o organizacji Zlotu BMW.


  Tutaj można poczytać więcej na temat imprezy : Majówka 2013


  Jak co roku przygotowana została super impreza, z której zdjęcia zamieściliśmy w galerii poniżej.
 • tagi: BMW Majówka M-Power Club Youngtimer