Schowaj

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zapoznaj się z Polityką Prywatności

AUTO-VOLL - Części samochodowe
 • Współpraca z pasją - BMW Klub Jelenia Góra
 • Posted by Administrator on Thu, 28 Mar 2013
 • podziel się
 • Szanowni Państwo

  Firma Auto-Voll S.C. oraz BMW Klub Jelenia Góra nawiązały współpracę w celu promowania dobrego imienia i wizerunku marki BMW. Łącząca nas pasja i zamiłowanie pozwala nam każdego dnia wspólnie zdobywać nowe doświadczenia i jeszcze większą satysfakcję, którą daje możliwość współtworzenia historii tej wyjątkowej marki.

  Krótka historia

  Pomysł założenia klubu pojawił się w głowach kilku osób jednocześnie. Do pierwszego spotkania doszło dzięki kontaktom na ogólnopolskim forum BMW-SPORT.pl oraz dzięki temu, że właściciele BMW lubią się dzielić własną pasją z innymi użytkownikami tej marki. Na spotkaniu powstała idea założenia własnego klubu w okręgu jeleniogórskim.

  Po raz pierwszy przyszli klubowicze spotkali się pod Matexem obok Tesco 13 czerwca 2009 roku. Nie było ich zbyt dużo, ale liczyła się chęć współdziałania i stworzenia czegoś własnymi siłami. Entuzjazm rósł regularnie z każdym spotkaniem, udało się zorganizować parę grupowych wyjazdów, najbardziej obleganym miejscem było lotnisko w Krzywej :). Klub parę razy zaistniał także w mediach, ukazał się o nim artykuł w gazecie Jelonka, zaś prezesi udzielili także wywiadu dla Muzycznego Radia z Jeleniej Góry.

  Klub w 2009 roku zorganizował zawody Winter Drift Cup. Na nasze zaproszenie pojawili się klubowicze z wrocławskiego klubu BMW Pasja. Największym oraz najlepszym spotkaniem okazały się I urodziny Klubu na lotnisku w Krzywej oraz afterparty w ośrodku wypoczynkowym Witka. Klub podczas tej imprezy organizował wyścigi na 1/4 mili oraz plebiscyt na najładniejsze auto zlotu.

  Ciekawą promocją i pomysłem okazał się pierwszy I Rajd Klubu. Godzinne postoje na ratuszach lub rynkach wybranych miast trasy rajdu wzbudzały niemałe zainteresowanie miejscowych. Dzięki temu klubowicze sa bardziej rozpoznawalni oraz walczą ze stereotypem wizerunku posiadacza auta marki BMW.

  Co roku klub bierze udział w plebiscycie na "fanclub roku" organizowanym przez Auto Świat. Największy sukces odniósł klub w 2011 roku, kiedy to wśród klubów BMW z całej Polski zajął 2 miejsce :).


  Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkań klubu oraz relacji wideo:

 • tagi: Współpraca z pasją BMW Klub Jelenia Góra