Schowaj

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zapoznaj się z Polityką Prywatności

Każdy ma swoją historię ..Początki istnienia firmy AUTO-VOLL S.C. datują się na 1992 rok. W tymże roku jako spółka cywilna jeszcze pod nazwą AutoMek z pierwszą siedzibą na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi rozpoczyna działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży części oraz akcesoriów samochodowych do aut niemieckiego producenta, firmy BMW. Z czasem oferta handlowa zostaje rozszerzona o podzespoły do samochodów innych zachodnich marek, takich jak Audi, Ford, Opel a także Volkswagen.

W 1995 roku dynamiczny rozwój firmy wymaga zmiany lokalizacji. AutoMek zostaje przeniesiony na ulicę Wojska Polskiego w Łodzi, gdzie znajduje się do dnia dzisiejszego. Nowa, większa powierzchnia biura i magazynu pozwala na dostarczanie części do samochodów z całej grupy koncernu Volkswagena, między innymi Seata czy Skody. W ofercie znajdują się także wschodni producenci tacy jak Toyota, Mazda czy Nissan.

W 2004 roku wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma AutoMek debiutuje na największym polskim portalu aukcyjnym Allegro.pl. Pierwsze komentarze w pełni oddają charakter zorientowanej na klienta firmy. Działanie szybkie, sprawne i bezproblemowe, zapewnienie miłej atmosfery transakcji i godnego zaufania kontaktu z klientami.

Rok 2008 jest rokiem niezwykle ważnych przemian dla działalności firmy. Po zmianie współwłaściciela zostaje zmieniona nazwa spółki na AUTO-VOLL S.C. Zmiany dotyczą również pracowników. Nowy zespół to grupa młodych i kreatywnych osób, których głównym celem jest ciągłe podnoszenie jakości świadczonych przez firmę usług handlowych, a owocem ich pracy jest ciągle powiększająca się baza stałych klientów.Dlaczego AUTO-VOLL S.C. ??Pasja, wiedza, doświadczenie

Firmę tworzą ludzie .. Nas tworzy pasja, pasja do motoryzacji. Każdy z pracowników zespołu AUTO-VOLL S.C. zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym poświęcił się tej filozofii życia. Nasze zainteresowania rozciągają się od sportów motorowych, poprzez technologiczne aspekty procesu tworzenia i serwisowania samochodów, na przyjemności z jazdy kończąc.

Pasja niesie za sobą doświadczenie, które procentuje i do nas wraca. Nasi klienci zawsze mogą polegać na naszej wiedzy, a współpracując z nami tworzą jeszcze większą wartość naszych informacji. To dzięki naszym kontrahentom, a przez to dla nich stajemy się jeszcze bardziej doświadczonym doradcą, zaś nasza praca przynosi nam jeszcze więcej satysfakcji.


Zaufanie, stabilność, profesjonalizm

Firma jest na rynku motoryzacyjnym już od szesnastu lat, zaś na serwisie aukcyjnym Allegro.pl ponad cztery lata. AUTO-VOLL S.C. to sprawdzony kontrahent, co potwierdza bardzo duża ilość pozytywnych komentarzy i jeszcze większa ilość zadowolonych klientów. Jesteśmy w każdym miejscu, w którym nas potrzebujesz.

Oferowane przez nas podzespoły sprzedawane i wysyłane są w każde miejsce w Polsce, a także prowadzimy transakcje w Unii Europejskiej. W odróżnieniu jednak od wielu firm, nie jesteśmy tylko wirtualnym sklepem. Każdego dnia doradzamy i pomagamy naszym klientom w siedzibie firmy. Teraz czekamy na Ciebie ...


Elastyczność i innowacyjność


W AUTO-VOLL S.C. hasło "Zmieniamy się dla Ciebie" to nie tylko slogan. Podążając za zmieniającymi się oczekiwaniami rynku i potrzebami klientów firma AUTO-VOLL S.C. z początkiem roku 2008 wprowadziła nowy system obsługi klienta. Głównym celem naszych handlowców jest poznanie potrzeb naszych kontrahentów, ich analiza oraz wykorzystanie wiedzy i doświadczenia w celu zapewnienia maksymalnego zadowolenia kupującego.

Zawsze przedstawiana jest szeroka oferta asortymentowa z dokładną charakterystyka oferowanych podzespołów, a pracownicy zespołu AUTO-VOLL S.C. wyjaśnią szczegółowo, który produkt wybrać i dlaczego. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, Twoje zadowolenie ...Zespól AUTO-VOLL S.C.